• دئودورانت‌های ضدعرق رکسونا به همان سختی کار می‌کنند که شما کار می‌کنید. کار ما این است که اطلاعات بیشتری دربارهٔ عرق کردن کسب کنیم، و هرچه می‌آموزیم پشتوانه‌ای می‌شود برای همهٔ نوآوری‌های محصولات ما.

  فناوری ™MotionSense از تحرک داشتن شما الهام گرفته است؛ از نظر علمی ثابت شده است که محافظت طبی می‌تواند در زمینهٔ عرق کردن کمک کند، درست همان وقت‌هایی که بیشتر به آن نیاز دارید؛ و طیف Invisible Dry Black + White ما کمک می‌کند از لباستان در برابر لکه‌های سفید و لکه‌های زرد محافظت کنید. پس چه از کوه بالا بروید، یا دنبال اتوبوس بدوید، یا به رئیس خودتان گزارش بدهید یا سر قرار بروید، می‌توانید مطمئن باشید که بهترین محافظت را در برابر عرق کردن دارید.


  رکسونا

  شما را ناامید نمی‌کند

دربارهٔ ما

همهٔ چیزهایی که می‌خواهید دربارهٔ رکسونا بدانید
 • دههٔ ۱۹۰۰:

  پماد خانم شِفِر

  رکسونا در سال ۱۹۰۸ توسط خانم آلیس شِفِر، همسر اس.اف. شِفِر، بنیان‌گذار شرکت دارویی شلدون در استرالیا ایجاد شده است. او که پزشک بااستعدادی بود، می‌خواست انواع جدیدی از محصولات مراقبت شخصی را در اختیار مردم بگذارد که مواد مؤثر تشکیل‌دهندهٔ آن‌ها بوی خوبی هم داشته باشد. هنگامی که Sure در سال ۱۹۰۸ روی قفسه‌های فروشگاه‌ها رفت، به‌سرعت به پرفروش‌ترین محصول شرکت تبدیل شد.
 • دههٔ ۱۹۲۰:

  به شهر رکسونا خوش آمدید

  نخستین کارزار تبلیغاتی رکسونا در دههٔ ۱۹۲۰ راه‌اندازی شد. بیلبوردهای تبلیغاتی بهداشت شخصی برای آشنا کردن مردم با نام شرکت مثل فنر در سراسر استرالیا از زمین بیرون زد، و در هر شهری مسابقات Rexona Baby و Miss Rexona برگزار شد. برخی با افتخار می‌گفتند: به شهر ما، شهر خوب رکسونا، خوش آمدید.

 • دههٔ ۱۹۳۰:

  پیوستن به مارک‌های یونیلور (Unilever)

  سازندهٔ بریتانیایی صابون، لِور بروس، رکسونا را خرید و خیلی زود به شرکت Dutch Margarine Unie پیوست تا یونیلور را شکل دهد.

 • دههٔ ۱۹۶۰:

  ایجاد نسل جدیدی از مارک‌های دئودورانت

  در دههٔ ۱۹۶۰ جهان با ضدعرق رکسونا آشنا شد، که بعداً در بریتانیا به Sure تبدیل شد. سپس در فنلاند معرفی شد و به‌سرعت بقیهٔ جهان را هم درنوردید.
 • دههٔ ۱۹۸۰:

  گسترش در جهان

  رکسونا همچنان به گسترش ادامه داد و برای مردم در سراسر جهان محافظت در برابر عرق کردن به ارمغان می‌آورد. امروزه بسته به جایی که هستید، رکسونا در سراسر جهان به نام‌های‫ Rexona،‏ Rexena،‏ Shield،‏ Degree یا Sure شناخته می‌شود. ممکن است نام تغییر کرده باشد، ولی تعهد ما به عملکرد برتر ثابت مانده است.

 • دههٔ ۱۹۹۰:

  رکسونا وارد ورزش حرفه‌ای می‌شود

  رکسونا وارد دنیای ورزش‌های حرفه‌ای می‌شود و از برخی از بهترین ورزش‌کاران مرد و زن جهان پشتیبانی می‌کند: قهرمان تنیس Steffy Graf، ‏All Blacks،‏ Springboks، دوچرخه‌سوار کوهستان Darren Berrelcloth، پرش‌کار BASE: ‏Miles Daisher، ورزشکار ماجراجو Bear Grylls، قهرمان تنیس دیوید نعلبندیان، بازیکن کریکت Andrews Flintoff و Lotus F1™ Team.

 • از ۲۰۰۰ تا امروز:

  لوپز لومونگ – پسر گم‌شدهٔ سودان

  امروزه، رکسونا با تمام وجود به تجلیل از افراد مصمم می‌پردازد. افرادی که همهٔ چیزهایی را که دارند از دست می‌دهند ولی پیروزمندانه خارج می‌شوند. افرادی مانند لوپز لومونگ. لوپز وقتی شش ساله بود در سودان ربوده شد و سه روز تمام برای فرار از دست تعقیب‌کنندگانش دوید. او در نهایت در ایالات متحده پناهنده شد. پس از دریافت تابعیت در سال ۲۰۰۷، به تلاش‌هایش ادامه داد و توانست برای شرکت در مسابقات دوی ۱۵۰۰ متر بازی‌های المپیک ۲۰۰۸ برگزیده شود - حتی پرچم‌دار تیم ایالات متحده در مراسم افتتاحیه بود. رکسونا همچنان به حمایت از کسانی مانند لوپز ادامه می دهد، کسانی که به شکست اعتقاد ندارند و مشتاق انجام کارهای بیشتری هستند.

TOP